Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu 1L
Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu 1L

Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu 1L (Ürün Kodu: 30363)

Fiyat : ₺8,35  + KDV
KDV Dahil : ₺9,85

  • Ahşap, fayans, doğal taş gibi her türlü zeminde güvenle kullanabiliriniz
  • Vissmate Sıvı Arap Sabunu suda hızla çözünür ve kolayca köpürür
  • Özellikle ahşap yüzeyleri derinlemesine temizler, ışıl ışıl parlatır
  • Ayrıca, kapı ve duvarlarda göz kamaştıran sonuçlar verir
  • Modern şişesi ve sıvı formu sayesinde, kolay ve pratik kullanım sunar

Doğa dostu temizlik artık evinizde!

Vissmate’in üstün temizlik gücü şimdi en doğal haliyle evinize geliyor. Temizleme gücünü bitkisel özlerden alan Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, doğal sabun bazlı özel formülü ile temizliğin en doğal halini sizlere sunuyor. Doğallığının yanı sıra yüksek temizlik performansı sayesinde de inatçı ve zorlu lekeleri kolayca temizleyen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, evinizde tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir üründür.

Her tip temizlik işinde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu kullanıldığı yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlar. Modern şişesi ve sıvı formu sayesinde, kolay ve pratik kullanım sunar. Nostaljik temizliğin vazgeçilmezi yoğun beyaz sabun kokusu ile size de evinizde gün boyu ferahlığın keyfini sürmek kalır.

  • Aradığınız doğal ve etkili temizlik için Vissmate Sıvı Arap Sabunu, doğal yapısı ve üstün temizleme performansıyla sizin ve ailenizin favorisi oluyor. Ahşap, fayans, doğal taş gibi her türlü zeminde güvenle kullanabileceğiniz Vissmate Sıvı Arap Sabunu suda hızla çözünür ve kolayca köpürür. Özellikle ahşap yüzeyleri derinlemesine temizler, ışıl ışıl parlatır. Ayrıca, kapı ve duvarlarda göz kamaştıran sonuçlar veren Vissmate Sıvı Arap Sabunu eşsiz beyaz sabun kokusuyla da mis gibi bir temizlik deneyimi sunar.
Benzer Ürünler