Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tepsiler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gelenek ve göreneklerimizde misafirler her zamanbaşımızın tacıdır. Onlara hoş bir biçimde ikramda bulunmak misafirleri olduğu kadar kendimizide iyi hissettirir. Birbirinden farklı, her biri diğerinden daha hoş, özellikleriyle öne çıkan onlarcatepsimodeli bulunuyor. Bunların pek çoğu başkalarına ikramda bulunmak ya da başka insanların gözüne güzel gelen bir dizayn yaratmak amacıyla kullanılır.

Hem kullanılan malzeme yönüyle hem de işlevselliğiyle diğerlerinden ayrılan tepsi modelinden biri aynalı tepsi modelleridir. Aynalı tepsi kullanılan madde türüyle kaliteli ve temizliği kolay olan bir çeşittir. Ayrıcasunumlarınızda zarafet açısından da oldukça güzeldir. Özel günlerinizde çiftlerin yüzüklerini taşımak için tercih edilen nişan ve söz tepsileri de bulunmaktadır. Ama sadece bu özel günler için değil günlük hayattaki özel misafirler içinde aynalı tepsiler misafir tepsisi olarak kullanabilir. Bunun yanı sıradekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Süs amaçlı tercih edebileceğiniz bir diğer tepsi ise dekoratif türdekitepsidir.

Görselliğiyle sunumlarınıza fark yaratan dekoratif tepsileryaşam alanlarınıza ayrı bir güzellik katar. Hoş görünümüyle dikkat çeken bir başka tepsi modeli ise kullanılan malzeme sebebiyle tercih edilen cam tepsi modelleridir. Sizlere saydığımız bütün bu tepsi modelleri hem süs ve hem de sunum amaçlı tercih edilebilir. Aradığınız tüm bu tepsi modellerini en uygun fiyat seçenekleri ile Piridex.com üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. İmza Kalemleri

Whatsapp
SEO