Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bloknotlar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bloknotlar

Bloknotlar hayatımınız her alanında karşımıza çıkan ve oldukça işimizi gören ürünlerdir. Hem kullanışlı hem de fazla yer kaplamayan bu ürünler, hem iş yerlerinde hem de şirketlerde bulunmaktadır. Bloknotlar iş yerlerinin dışında ise okullarda da kullanılmaktadır. Bloknotlar farklı ebatlarda bulunmaktadır. Büyük ve A4 boyutunda olabileceği gibi, cebe girebilecek küçüklükte de olmaktadır. Aynı zamanda spiralli çeşitleri bulunmaktadır.

Spiralli bloknotlar ise daha kullanışlı ürünlerdir. Kullanmış olduğunuz bloknot sayfasını yırtarken bu spiraller yardımı ile daha kolay şekilde not kağıdınızı yırtabilmektesiniz. Yalnız spiralli bloknot alınırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Özellikle bu ürünlerde tellerin sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Tel ile bloknot geniş olmalı ve kullanırken kolay kapanmalıdır.

Bloknotlar okul ve iş yerleri dışında ise, seminer konuşması yapan kişinin önündeki notları okuması için de tercih edilen bir üründür. Bu şekilde konuşması okuyacağı sayfayı daha rahat çevirmekte ve kesinti olmadan seminerini yapabilmektedir. Bloknotlar defret şeklinde olup, çizgili ve çizgisiz olarak kullanılmaktadır. Çizgili olanlar genellikle okul yerlerinde, çizgisiz olan tipleri ise, ofislerde not almak için tercih edilmektedir. Bunların dışında ise kareli bloknotlar bulunmaktadır. Kimya ve biyoloji gibi okul derslerinin not alımlarında tercih edilmektedir. Piridex.com firmasının ofis malzemeleri içerisinde yer alan bloknotlar ise oldukça uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Canon Kartuş

Whatsapp
SEO