Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fihristler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Fihristler

Ajandaların alfabetik sıra ile düzenlenmiş değişik bir çeşidi olmak ile beraber, aranılan kişinin kolay şekilde bulunması itabari ile, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Fihristler farklı çeşitlerde olmaktadır. Fihrist çeşitleri içerisinde yer alan kanun ve dosya fihristleri, kullanılacak alana göre ebat olarak değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda evlerimizde telefon rehberi olarak kullanılan fihristler, aranılan kişinin kolay şekilde bulunmasını sağlamaktadır.

Oldukça pratik ve aynı zamanda kullanışlıdır. Çeşitleri arasında deri, bez ve telli olanları bulunmaktadır. Spiralli olan fihristler ise en fazla ofislerde tercih edilmektedir. Ofis içerisinde kullanılan fihristler ise müşterilerin isimlerini ve numaralarını kaydetmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu şekilde firmalar müşterilerini hem unutmamış, hem de kolay şekilde hatırlamış olmaktadırlar. Kalın kapaklı olan fihristler ise oldukça sağlamdır. Yere düşmede ise fihrist içerisinde bulunan sayfalar koruma kabı sayesinde zarar görmemektedir.

Fihristler aynı zamanda personellerin maaşları ve diğer farklı şeyleri ile ilgili notlar almak için de tercih edilmektedir. Bu şekilde hangi personele ne kadar ücret verildiği, isim sırasına göre yapılmaktadır. Değişik renk seçeneklerine sahiph olan fihristler, pridex.com firması tarafından kaliteli şekilde satışa sunulmaktadır. Ekonomik fiyatlara sahip olan ve oldukça şık, gösterişli olan bu ürünlere, firma ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Bazı şirketler ise müşterilerine promosyon olarak, fihrist hediye etmektedirler. Epson Kartuş

Whatsapp
SEO