Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Barkod ve Etiket Yazıcı

Marka: WAX Ürün Kodu: 70011
Genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile b..
25,96TL
Vergiler Hariç:22,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Barkod ve Etiket Yazıcı

Barkod yazıcı makineleri, kullanım alanı olarak oldukça geniş yere sahiptir. Barkod ve etiket yazıcı makineler üzerinden çıkarılmakta ve gerekli olan ürünlerin üzerine yapıştırılmaktadır. Barkod ve etiket yazıcılarının önemli bir görevi ise, şirketlerde bulunan ürünlerin üzerine fiyat ve ürün özellikleri ile ilgili bilgileri, hızlı bir şekilde yapıştırmaya yaramaktadır. Bu durum ise şirketin iş verimliliğini arttırmakta ve kendileri gibi çalışanlarına, zamandan tasarruf sağlamaktadır. Zaman kaybı gibi şeylerin önüne geçen bu ürünler, hemen hemen her şirketin bünyesinde bulunmaktadır.

Çoğunlukla ise barkod ve etiket yazıcı ürünleri, şirketlerin depolarında bulunmaktadır. Sadece kıyafet tarzı ürünlerin üzerine değil, aynı zamanda gıda kutularının üzerine ve farlı ürünlere etiket yapıştırmak için kullanılmaktadır. Barkod ve etiket yazıcı ürününe uygun ise toner bulunmaktadır. Bu ürünlerin hızlı çalışması ise tonerin erken bitmesine neden olmaktadır. Bu ürünler hem renksiz, hem de renkli olarak etiket çıkmasını sağlamaktadır.

Barkod ve etiket yazıcı ihtiyacınız bulunursa, Piridex.com firmasının kaliteli ve oldukça iyi olan ürünlerini alabilir ve uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Online olarak ürünün alışverişini firmadan yapabilirsiniz. Eğer ürün özellikleri ile ilgili bilgi almak isterseniz, firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu ürünlerin bir özelliği ise, küçük boyutlara sahip olmasıdır. Barkod ve etiket yazıcı ürünleri hem hafif hem de kullanımı oldukça kolaydır.  Brother Muadil Kartuş

Whatsapp
SEO