Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Beyaz Etiketler

Marka: KRAF Ürün Kodu: 2525792
1 Ruloda 600 adet etiket12 Ruloluk paket ambalajındaBeyaz renkÇizgiliTüm yüzeylerde kullanılabilir..
76,70TL
Kdv Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Beyaz Etiketler

Oldukça fazla kullanım alanı olan ve düz yüzeye kolaylıkla yapışan beyaz etiketler, sık bir şekilde tercih edilmektedir. Okullarda, evlerde ve ofislerde her iş için kullanılmaktadır. Yapışkan olan bu etiketler, yazmış olduğunuz notu istediğiniz yere yapıştırmanızı ve kolay şekilde yerinden çıkarmanızı sağlamaktadır. Beyaz etiketlere el ile yazı yazılabileceği gibi, bilgisayar ortamından da yazı yazılarak, yazıcı ile çıktı alınabilmektedir. Lazerli olan yazıcılar ise beyaz etiketlerin kullanımı için en uygun olan yazıcı türleridir.

Beyaz etiket çeşitleri hayatının her alanında her zaman popüler olmuş malzemelerdir. Kırtasiye malzemeleri içerisinde yer alan beyaz etiketler, farklı ebatlarda bulunmaktadır. Beyaz etiketlerin diğer bir ismi ise barkod etiketidir. Farklı iki ürünleri birbirinden ayırmak için kullanılan ve üzerine renkli kalemle yazı yazılan beyaz etiketler, bu şekilde ürünlerin arasındaki karışıklık olmasını önlemektedir. Aradığınızda bulabileceğiniz ürününüz bu şekilde sizlerin hemen karşısına çıkacaktır.

Beyaz etiket en fazla tercih edilen yapışkanlı etiket olarak bilinmektedir. Beyaz etiketlerin kullanımını bazı şirketler ise, üzerlerine firma logolarını bastırarak da yapmaktadırlar. Büyük marketlerin raflarında, koli ve kutuların üzerine yapıştırmada, hastanelerde ve kuyumcularda da bu ürün sık bir şekilde kullanılmaktadır. Piridex.com firmasının satışını yaptığı beyaz etiket ürünleri ise, ekonomik fiyatlar ile toptan olarak satışa sunulmaktadır. Yapışkanı ise oldukça sağlamdır ve koli üzerinden düşme yapmamaktadır. Bu etiketlerin ebat ölçüleri ise oldukça farklıdır. Epson Muadil Kartuş

Whatsapp
SEO