Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Etiket Makinesi Etiketleri

Marka: DYMO Ürün Kodu: 70062
Düz zemine kolay uygulama Suya ve birçok temizleme maddesine dayanıklıPratik kullanımUygun fiyatEn iyi fiyatEn uygun fiyatEn ucuz fiyatKaliteli ürünEn çok tercih edilen ürün..
82,60TL
Kdv Hariç:70,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Etiket Makinesi Etiketleri

Günlük çalışma hayatında depolarda ve büyük mağazalarda karşımıza çıkan etiket makinesi etiketleri, iş verimliliğini arttırmaktadır. Çalışan kişilere ise zaman tasarrufu sağlamakta ve kendilerini başka işler yapmasını sağlamaktadır. Etiket makinelerinin içerisine koyulan bu etiketler, farklı ebatlarda olmaktadır. Aynı şekilde fiyat harici, ürünlerin üzerine son kullanma ve üretim tarihi gibi etiketlerin basılması için kullanılmaktadır.

Etiket makinesi etiketleri seçimi yaparken mutlaka etiket makinesine uygun kalitede ürün seçilmelidir. Yapışkanı iyi olmayan etiketler ise, makineye zarar verecektir. Etiket makinesi etiketleri sadece iç mekanlara değil, aynı zamanlarda dış mekanlarada uyumlu ürünlerdir. Bu ürünlerin aynı zamanda renkli olanları bulunmaktadır. Bu etiketler ise karanlıkta okunabilmekte ve kendini belli etmektedir.

Etiket makinesi etiketleri elektronik etiket makinesine uyumlu ürünlerdir. Şerit şeklindedir ve rulo şeklinde takılmaktadır. Kullanım alanları büyük mağazalar olmak ile beraber, bakkallarda ve marketlerde de kullanılmaktadır. Mağazalarda kıyafetlerin üzerine etiket şeklinde koyulmaktadır. Market ve bakkalarda ise etiket makinesi etiketleri, gıda kutularının ve poşetlerinin üzerine yapıştırılmaktadır. Piridex.com firmasının satışını yaptığı bu etiketler, hem toptan olarak hem de perakende şeklinde olmaktadır. Fiyat olarak ise oldukça ekonomiktir. Kaliteli ve etiket makinesine uyumlu olan bu etiketleri, indirimli şekilde firmanın internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz  Brother Toner

Whatsapp
SEO