Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Flipchart Kağıdı

Marka: AKAR KIRTASİYE Ürün Kodu: 20254
64x90 cm ölçüPerforelli sistem ile kolay kağıt değişimi80 gr kağıtToplantı sunum vs. şeyler için ideal..
590,00TL
Kdv Hariç:500,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Flipchart Kağıdı

Flipchart kağıdı ofis içerisinde kullanılan ve 60 cm boyutundan başlayarak, daha değişik ebatlarda olan kağıt çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Çeşit olarak hem çizgili, hem kare hem de boş şekilde bulunmaktadır. Ofis içerisinde bir eğitim ile ilgili sunum yapmak ve bu sunumu yazılı olarak kağıda dökmek isterseniz, flipcaht kağıdı size en uygun olan kağıt çeşididir. Aynı zamanda bu çeşidi mesajlarınızı hatırlatmak için de kullanabilirsiniz. Görünüş olarak ise ofisinize ayrı bir renk katan bu kağıt çeşidi, fazla yer kaplamamaktadır. Sadece tek taraflı değil, iki taraflı olarak kullanabilmektesiniz.

Flipchart kağıdı alırken ise dikkat etmeniz gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Bu kağıt çeşitlerinin piyasade sahteleri olduğu için, kaliteli olan malzemeden imal edilmiş olanları tercih etmeniz gerekmektedir. Ebat olarak ise, 64 cm ile 120 cm aralığında bulunmaktadır. Her ebat aralığında ise 20 ile 30 cm fark vardır. Flipchart kullanım kolaylığı olan ve şirketlere fayda sağlayan bir kağıt çeşididir. Bu kağıtların bir özelliği ise yapışkanlı olmasıdır. Bu yapışkanlı özelliği ise bir tutkal gibi değildir.

Flipchart kağıdı yapıştırıldığı yerden kolaylıkla çıkmakta ve hiç bir şekilde çıktığı yerde iz bırakmamaktadır. Piridex.com kurumsal firmasının indirimli ve kaliteli olarak satışını yaptığı bu ürünler, özel üretim ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Flipchart kağıdı aynı zamanda, herhangi bir raptiye ve iğne gibi ürünlere gerek kalmadan koyduğunuz yere tutmakta ve kolaylıkla aynı yerden çıkmaktadır. Firma tarafından toptan satışı yapılmakta ve uygun fiyatlara sahiptir. Lexmark Toner

Whatsapp
SEO