Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Karbon Kağıdı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Karbon Kağıdı

Karbon kağıdı eskiden beri kullanılan ve kopya kağıdı olarak bilinen özel bir kağıt çeşididir. Dijital ortamda bazı kopyalama işlemleri devam etmek ile beraber karbon kağıdı kopyalama özelliğini kaybetmemiş ve halan günümüzde de kullanılmaya devam edilmektedir. Karbon kağıdı kullanımı ise, en üste bulunan A4 veya A3 boyutunda olan bir yazının alt tarafta yer alan karbon kağıdı yardımı ile kopyalanması ile olmaktadır. Kullanım alanı olarak en çok tercih edilen yerler ise ofisler olmaktadır. Karbon kağıtları hem el yazısı olarak, hem de daktilolarda kullanılmaktadır. Bu iki şekilde de kullanılan karbon kağıtlarının çeşitleri bulunmaktadır. El yazısı için kullanılan karbon kağıdı hand carbon cinsidir.

Daktilo için en ideal olan karbon kağıdı çeşidi ise, type carbon kağıdıdır. Kaliteli bir karbon kağıdı kullanmanız ise sizlerin faydasına olacaktır. Aynı zamanda iyi bir karbon kağıdı seçimi yaparken mutlaka kağıdın rengine dikkat etmeniz gerekmektedir. Rengi ve boyutu ise kağıdın kalitesini belli etmektedir.

Karbon kağıdı ile kopya bir görüntü almak istediğinizde, almak istediğiniz kopya kağıdın daha net bir şekilde çıkmasını istiyorsanız yapmanız gereken şey ise, mürekkep kaplama karbon kağıdı tercih etmeniz olacaktır. Bu ürünler oldukça kalitelidir ve sizlere net bir görüntü vermektedir. Piridex.com firmasının özel olarak ofislere satışını yaptığı karbon kağıtları ise, kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Karbon kağıtları ofis ortamında kullanılacağı gibi, günlük hayatta bazı işler içinde tercih edilmektedir. Samsung Toner

Whatsapp
SEO