Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Plotter Kağıtları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Plotter Kağıtları

Hem özellik olarak, hem de kullanım alanı açısından farklı olan plotter kağıtları, büyük ebatlara sahip kağıt cinsleri içerisine yer almaktadır. Rulo şeklinde olan bu kağıtlar ofislerde tercih edilmektedir. Bu kağıtlar plotter makinesine mahsus olarak özel bir üretim aşamasından geçtikten sonra üretilmektedir. Bu kağıtları ise en fazla mühendisler ve mimarlar kullanmaktadırlar. İşleri gereği yapacakları çizimi bu kağıt üzerinde şekillendirmekteler ve kendilerine daha kolay ve rahat bir çalıma düzeni koymaktadırlar.

Mimarlar çizimini yapacakları yerin ön projesini plotter kağıtları ile yapmaktalar ve uygulamasını daha sonra yapmaktadırlar. Plotter kağıtlarının üzerine yapılacak olan çizimin kendisine özgü olan kalemleri bulunmaktadır. Bu ürünler iki çeşit ebata sahiptir. 50 metre olduğu gibi, 100 metre olanları da bulunmaktadır. Plotter kağıtları, diğer kağıt çeşitlerine göre kalite farklarına ayrılmaktadırlar.

Plotter kağıtları ihtiyaç duyulduğunda kesilebilmekte ve bu şekilde de kullanılabilmektedir. Eğer profesyonel bir baskı yapılmak isteniyorsa ve bu baskı plotter kağıtları üzerinde gerçekleşecekse, mutlaka makineye uygun kalitede ve kalınlıkla plotter kağıdının olması gerekmektedir. Plotter kağıtları ise genelde 80 gram ağırlığında piyasada bulunmaktadır. Piridex.com firmasının satışını yaptığı ve özel kağıt kategorileri içerisinde yer alan plotter kağıtları, hem ekonomik fiyatlara sahip, hem de oldukça kaliteli birinci hamurdan yapılmış kağıt çeşitleridir. Uygun fiyatlara sahiptir. Firma ile iletişime geçerek, indirimli olarak plotter kağıtları temin edebilirsiniz. Firma toptan alımlarda ise müşterilerine yarı yarıya indirimler yapmaktadır. Epson Şerit

Whatsapp
SEO