Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fotoğraf Kağıtları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Fotoğraf Kağıtları

Kullanım alanının genişliği fazla olan fotoğraf kağıtları sizlerin, daha net bir şekilde çıktı almanızı sağlamaktadır. Yüzeyi parlak olan ve aynı zamanda yüksek çözünürlükte bir çıktı almak ise, kağıdın cinsine bağlıdır. Fotoğraf kağıtları farklı şekillerde üretilen ürünlerdir ve farklı bir kaplama ile üretimi yapılmaktadır. Tek bir boyutta değil aynı zamanda, farklı boyutlarda çıktı almak fotoğraf kağıdı çeşitleri ile mümkündür. Fotoğraf kağıdı alımı yaparken gelişi güzel bir seçim yapılmaması gerekmektedir.

Seçimi yaparken bazı hususlara dikkat edilmesi ve bu şekilde fotoğraf kağıtları seçilmelidir. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise kağıdın dokusudur. Doğa manzaralı bir çıktı almak isterseniz yapmanız gereken şey ise, doku özelliği fazla olan kağıt seçimi yapmanız lazımdır. Parlak olan kaplamalar baskının görüntüsünde değişiklik oluşturur ve böyle durumlarda fotoğraf kağıtlarının seçimine daha fazla önem gösterilmelidir. Seçeceğiniz fotoğraf kağıtları ise printer alacağınız makineye uygun olmalıdır. Plastik kağıtlar çeşitleri içerisinde yer alan bazı kağıt tabanlı fotoğraf kağıdı bulunmaktadır.

Bu çeşitler ise kağıdın dokusu itibari ile en uygun olan kağıt çeşididir. A4 ve A3 kağıtlarının uygun olan fotoğraf kağıtları ebatları ise değişiklik göstermektedir. Fotoğraf kağıtlarının A4 kağıdı için ebatı ise, 210 ile 270 mm arasında iken bu ebat A3 kağıtları için ise, 100 ile 150 mm boyutlarında olmaktadır. Piridex.com firması müşterilerine kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile en ucuz fotoğraf kağıtları satmaktadır. Bu kağıtların materyalleri ise oldukça sağlam malzemeden yapılmıştır. Lexmark Şerit

 

Whatsapp
SEO