Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fotokopi Kağıtları

Marka: VERA Ürün Kodu: 252534
Bir pakette 500 sayfa80 Gr Yazıcıda sıkışma veya kopma yapmazGünlük kullanıma uygunAfiş-Tablo vs. çıktı alınabilir..
226,80TL
Kdv Hariç:210,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Fotokopi Kağıtları

Ofislerde, iş yerlerinde, evlerde ve daha birçok farklı yerlerde kullanılan ve hayatımızda önemli bir yere sahip olan fotokopi kağıtları, farklı ebatlarda bulunmaktadır. Daha çok ise bu ürenler iş amaçlı kullanılmaktadır. Fotokopi kağıtlarını kırtasiye gibi yerlerde de sıkça görmektesiniz. A3 ve A4 boyutlarında olduğu gibi bu ürünler, A5 şeklinde de bulunmaktadır. Bu üç çeşit ise, fotokopi makinesinin farklı bölgesinden çıkmaktadır. Fotokopi kağıtları içerisinde en fazla kullanılan çeşit ise A4 fotokopi kağıdıdır.

Günümüzde ise çok farklı kalitede ve çeşitte fotokopi kağıdı bulunmaktadır. A3 fotokopi kağıtları ise daha büyük kağıtların fotokopilerinin çekilmesinde kullanılmaktadır. Eğer evinizde bulunan fotokopi makinesine iyi bir fotokopi kağıdı koymak isterseniz, bazı şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Fotokopi kağıdı çeşitleri kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu ise doğal olarak fiyatlarına yansımaktadır. 100'lük adetlerde olduğu gibi, daha fazla adette de bulunmaktadır.

Kalitesi olarak kullanacağınız fotokopi kağıtları makinenizin içerisine sıkışacak ve bu durum ise sizin fotokopi makinenizin arızalanmasına neden olacaktır. Ucuz fotokopi kağıtları kullanmanız ise size makinenizin arıza yapması ile daha pahalıya gelecektir. Piridex.com firmasında oldukça kaliteli olan ucuz fotokopi kağıtları bulunmaktadır ve her makineye uygun olarak koyulmaktadır. Makine içerisinde sıkışma yapmadığı gibi, sizlere ekstra bir masraf çıkmasını önlemektedir. Firma toptan fotokopi kağıdı alımlarına ise indirimler yapmaktadır. Refill Şerit

Whatsapp
SEO