Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gramajlı Fotokopi Kağıtları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gramajlı Fotokopi Kağıtları

Fotokopi kağıdı çeşitleri içerisinde yer alan ve oldukça kaliteli malzemeden yapılan gramajlı fotokopi kağıtları, kullanım amacına göre farklılıklar göstermektedir. Bu ürünlerin kullanımı A4 kağdı için farklı, A3 kağıdı için farklı olmaktadır. Bu fotokopi kağıtları ise belli bir gramaja sahiptir. Ülkemizde kullanılan gramajlı fotokopi kağıtları 80 gram'dır. Uzakdoğu gibi ülkelerde ise kullanılan gramaj ise 75 gram'dır. Bu kağıtları fotokopi kağıdı olarak kullananlar ise bazı şeylerden tasarruf sağlamaktadırlar.

Gramajlı fotokopi kağıtları renkli ve renksiz şekilde olmaktadır. Kullanım alanları ise inşaat projelerinin çizimleri olmaktadır. İnşaat mühendisleri fotokopi almak için çizdikleri şeyleri, bu kağıtları kullanarak yapmaktadırlar. Mühendisler projelerini bu kağıt üzerine bastırırlar ve fotokopisini alırlar. Kullanım alanları sadece inşaat çizimleri değil aynı zamanda, sağlık kuruluşlarıdır. Sağlık kuruluşlarında yer alan medikal görüntüler, yüksek kalitede gramajlı fotokopi kağıtları üzerine yapılmaktadır. Bu kağıtların ülkemizdeki kullanım alanları çok fazla geniş değildir ve kısıtlıdır.

Kullanım alanı itibari ile ise, kişiye çok fazla fayda sağlamaktadır. Aynı anda firmanın işlerini daha kolaylaştıran ve alması gereken çizim fotokopisini bu şekilde daha kaliteli şekilde almasını sağlamaktadır. Gramajlı fotokopi kağıtları piridex.com firması tarafından ekonomik fiyatlar ile satılmakta ve müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Bu kağıtların indirimleri ise ay sonuna kadar devam etmektedir. Brother Muadil Toner

Whatsapp
SEO