Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Renkli Fotokopi Kağıtları

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Renkli Fotokopi Kağıtları

Fotokopi kağıtları sadece ofislerde değil, aynı zamanda hayatın her alanında işimize yarayan kırtasiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Çoğunlukla beyaz renkte olan fotokopi kağıtları, son zamanlarda renkli olarak üretilmeye başlandı. Renkli fotokopi kağıtları diğer kağıtlara göre daha farklı özelliklere sahiptir. Normal beyaz A4 kağıdına göre daha kaliteli ve özellikli olan bu ürünler, son zamanlarda şirketlerde sıkça kullanılmaya başlandı. Ofislerde ise en fazla A4 boyutunda renkli fotokopi kağıtları kullanılmaktadır.

A4 kağıdına göre ise A3 fotokopi kağıtları daha az olarak kullanılıyor. Kullanım alanları da gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Ofis ve büyük şirketlerin dışında ise okullarda öğrenciler tarafından kullanılan bu kağıtlar, oldukça fazla renklere sahiptir. En fazla sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renkte olduğu gibi, daha farklı renklerde de okullarda karşımıza çıkmaktadır. Bu kağıtlar ise gramajlı ürünler içerisinde yer almaktadır. Renkli fotokopi kağıtları 500'lük paketler içerisinde satılmaktadır.

Paketlerin içerisinde isteğe göre tek renk olarak olduğu gibi, karışık renkte olan paketleri de mevcuttur. En çok sevilen ve tercih edilen renkli fotokopi kağıtları ise pastel renkte olanlardır. Fotokopi kağıdı olarak kullanılan A4 kağıtları nasıl kaliteli ve kalitesi şekilde ayrılıyorsa, renkli fotokopi kağıtları da bu şekilde ayrılmaktadır ve alırken kalitesine dikkat edilmelidir. Piridex.com firmasının fotokopi kağıtları içerisinde yer alan ve oldukça iyi hamur kağıttan üretilen renkli fotokopi kağıtları, fiyat olarak ise ekonomik şekilde sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Üstelik toptan alımlarda ise firma oldukça güzel indirimler yapmaktadır.  Canon Muadil Toner

Whatsapp
SEO