Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sürekli Form Kağıtları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Sürekli Form Kağıtları

Muhaseb ofislerinde ve mali müşavir bürolarında kullanılan sürekli form kağıtları, önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda lojistik firmaların da sıklıkla kullandığı bu kağıt çeşitleri, yapılan işlerin kayıt altına alınması için tercih edilmektedir. Sürekli form kağıtlarının üzerine bazı muhasebeler evrakların baskısı yapılır ve bu amaçla kulanılır. Bu evrakların başında ise; faturalar, irsaliye ve tahsilat makbuzları gelmektedir.

Bu belgelerin basılması için en uygun olan sürekli form kağıtları, farklı ebatlarda olmaktadır. Bu ürünlerin piyasada satılan paketleri ise 500 ve 1000 adet şeklinde olmaktadır. Çok fazla olmasa da toptan alımlar için 2000 adetli olan paketleri de bulunmaktadır. Ebat olarak ise, 11 inç ve 24 cm boyutlarında olduğu gibi, 28 cm ebatlarında da bulunmaktadır. Sürekli form kağıtları, 2 nüsha şeklinde olan kağıtlardır. Bu kağıt çeşitleri hem firma logolu, hem de logosuz şekilde olmaktadır. Logosu olan sürekli form kağıtları ise özel matbaa baskısı ile üretilmektedir.

Sürekli form kağıtlarını sık bir şekilde kullanan muhasebe büroları, bu sayede hangi müşterisine ne kadar iş yaptığını kontrol altına alır ve iş takibini bu şekilde rahatlıkla yapar. Sürekli form kağıtları alırken ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Piyasada kaliteli ürünler olduğu gibi, merdiven altı olan ve kalitesi hamur kağıttan yapılan sürekli form kağıtları bulunmaktadır. İyi ve kaliteli bir sürekli form kağıdı almak isterseniz, Piridex.com firmasının ofis ve kırtasiye malzemeleri kategorisinde yer alan bu kağıtları tercih edebilirisinz. Fiyatları ise oldukça uygun ve ekonomiktir. Toptan alımlarda ise firma müşterilerine, indirimler uygulamakta ve kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. HP Muadil Toner

Whatsapp
SEO