Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yazarkasa ve Termal Rulolar

Marka: CHAMEX KAĞIT Ürün Kodu: 252596
Kusursuz fiyat / performans dengesiTermal yazıcılara uyumluKartuş gerektirmezIsı ile yazılır43 gram kağıt gramajıUmur kağıt ürünüdür..
40,12TL
Kdv Hariç:34,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Yazarkasa ve Termal Rulolar

Yazar kasa ticari amaçlı kullanılan iş yerlerinde olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden her akşam satış raporları alınmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde satılan ürünlere fiş kesilmektedir. Yazar kasaların ise içerisinde termal şekilde olan rulolar bulunmaktadır. Rulo şeklinde olan bu ürünler ise belli bir zaman sonra bitmektedir ve değişmesi gerekmektedir. Yazarkasa ve termal rulolar her zaman yedek olarak bir iş yerinde bulunması gerekmektedir.

Bunun sebebi ise, acil bir durumda değişmesi ve ticari işlerin devam etmesi içindir. Yazarkasa ve termal rulolar belli kağıt gruplarından yapılmaktadır. Bu ürünlerin kaliteli olanları olduğu gibi, yazar kasalara zarar veren cinsleri de bulunmaktadır. Bu yüzden makinenizin arızalanmaması ve kağıdın kasanıza sıkışmasını istiyorsanız, mutlaka birinci sınıf termal rulo kağıt kullanmanız gerekmektedir. Farklı ebatlarda olan yazarkasa ve termal rulolar, 16 metre boyunda olmaktadır.

Bu boy ise standardart olan termal rulo boyudur. Termal rulo paketleri ise 44 ile 55 gram ağırlığındadır. Termal rulo kağıdı alırken ise dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Yazarkasa ve termal rulolar bir şirketin vazgeçilmez ürünüdür ve kesinlikle kaliteli olmalıdır. Yazar kasanın içerisine koyulacak olan termal rulo malzemesi kağıtların, her makine uyumlu olmadığını söyleyebiliriz. Bu yüzden orjinal yazar kasanıza uygun olan termal rulo seçimi büyük önem taşımaktadır. Piridex.com firmasının yazarkasa ve termal rulolar ürünleri ise hem yazar kasanıza uygun, hem de birinci hamur kağıttan yapılmaktadır. Fiyat olarak ise indirimli ve ekonomik fiyatlara sahiptir. Firma toptan termal rulo kağıdı alımında müşterilerine, indirimler yapmaktadır. Kyocera Muadil Toner

Whatsapp
SEO