Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Zarflar

Zarflar

İş ortamlarında sık bir şekilde kullanılan zarflar, kırtasiye ürünleri içerisinde bulunmaktadır. Zarfların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu zarflar ise büyüklüklerine ve ebatlarına göre farklıdır. Çoğu zaman ise içerisine önemli belge ve evrak koymak için kullanılır. Zarfların ise mektup, cd ve dvd, diplomat ve torba gibi çeşitleri bulunmaktadır. Cd ve dvd satan kişilerin içerisine koydukları film cd'lerinin zarfları özel olarak tasarlanmıştır ve dıştan bakıldığı zaman zarfın içerisi görülmektedir.

Zarf çeşitleri içerisinde yer alan mektup zarfları ise daha çok davetiye koymak için tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu zarflar içerisinde bir partinin veya şirketin açılışı ile ilgili önemli evrakları da konulmaktadır. Zarflar iş hayatında olduğu gibi, normal günlük hayatımızda da sıkça karşımıza çıkmaktadır. İş hayatında kullanılan diplomat zarfların kullanım yerleri ise; şirketlerin faturaları ile ilgili belgelerini ve diğer evraklarını koymak içindir.

Bu zarflar farklı renklerde bulunmaktadır. Diğer bir ismi ise pencere zarfı olarak geçmektedir. Diğer bir zarf çeşidi ise torba zarftır. Kullanım alanı ise arşivleme olarak bilinmektedir. Aynı zamanda zarf çeşitleri içerisinde yer alan torba zarflar, evrakların kategorize edilmesinde önemli bir yer tutmaktadır. Diğer bir zarf çeşidi olan hava kabarcıklı zarf ise, balonlu zarf olarak bilinir. İçerisine konulacak eşyanın zarar görmemesini sağlan bu ürünler, diğer zarf çeşitleri gibi Piridex.com firması tarafından uygun ve ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. Üstelik firma toptan alımlarda müşterilerine indirimler yapmaktadır. Oki Muadil Toner

Whatsapp
SEO