Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hava Kabarcıklı Zarflar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Hava Kabarcıklı Zarflar

Özellik itibari ile oldukça dayanıklı olan hava kabarcıklı zarflar, genelde kargo ve posta işlerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler kırtasiye maliyetlerinin düşürülmesini sağlamaktadır. Kargo ile bir yere yollayacağınız belge veya evrağı ekstra olarak ambalajlamanıza gerek kalmadan, hava kabarcıklı zarflar içerisine koyarak postaya verebilirsiniz. Bu ürünlerin farklı çeşitleri ve ebatları bulunmaktadır. Hava kabarcıklı zarfların koruma özelliğini veren ise zarfın üzerindeki hava kabarcıklı görüntüsüdür. Balonlu şekilde olan bu görüntü, ekstra bir koruma sağlama özelliğine sahiptir.

Günümüzde taşımacılık işlemleri sırasında evrak gibi belgelerin taşınmasında sıkça tercih edilen hava kabarcıklı zarflar, mükemmel bir koruma zarfı olarak bilinmektedir. Eğer önemli bir belgenizi taşıtmak ve herhangi bir darbeye karşı korumak istiyorsanız, kullanmanız gereken zarf çeşidi ise hava kabarcıklı zarflar olmalıdır. Eğer belge yerine bir dosya veya başka bir kırılacak şeyi kargo ile yollamak istediğinizde, bu zarflar ürününüzün taşıma esnasında korunmasını en üst düzeyde sağlamaktadır.

Hava kabarcıklı zarflar hem koruma özelliği sağlamak da hem de kullanımı oldukça kolay bir zarf çeşididir. Bu zarfların üzerine ise şirketler kendi logolarını matbaa yolu ile yapıştırabilmektedirler. Piridex.com firmasının özel kağıt ürünleri içerisinde yer alan bu ürünler, hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlara sahiptir. Değişik renk çeşitlerine sahip olan hava kabarcıklı zarflar sizlere firma tarafından, toptan olarak satılmaktadır. Firma ile iletişime geçmeniz ise, bu kaliteli kağıtları almanızı sağlayacaktır. Lexmark Muadil Toner

Whatsapp
SEO