Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Torba Zarflar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Torba Zarflar

Torba zarflar dijitalleşen dünyanın eskimeyen ve yıpranmadığı ürünler içerisinde yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile insanlar işlerini, online olarak yapmaktalar ve müşterilerine yollayacakları bazı belgeleri, mail yolu ile yapmaktadırlar. Fakat bazı önemli evraklar ve faturalar ise, torba zarflar ile gönderilmektedir. Zarf çeşitleri içerisinde yer alan torba zarflar, kulllanım alanı olarak hale genişliğini günümüzde korumaktadır. Farklı renk ve çeşitleri bulunan torba zarflar, özellikle kişiye özel evrakların koyulması için tasarlanmıştır.

30x40 ve 26x35 ebatlarındaki torba zarflar en çok kullanılan zarf ebatları arasında yer almaktadır. Torba zarf alırken ve kullanırken ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Her ofis içerisinde bulunması gereken ve farklı malzemeler kullanılarak yapılan torba zarflar, mutlaka kaliteli olmalıdır. Yoksa zarf içerisinde yollayacağınız önemli evrağınızın yırtılma ve aşınma durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durum ise size hem maddi olarak, hem de prestij olarak zarar verir. Evrak taşıma kağıtları olarak bilinen torba zarflar, cinslerine göre de değişkenlik göstermektedir. Eğer ufak bir evrak koyacaksanız, 13x17 ebatlarında torba zarfları tercih etmelisiniz. Torba zarflar her alana uygun olan ürünlerdir. Kırtasiye malzemeleri içerisinde yer alan torba zarflar, daha çok beyaz renkte olmaktadır. Beyaz renkte olan torba zarflar ise, 1 hamurdan yapılmış ve oldukça kaliteli ürünlerdir. Piridex.com firmasının satışını yaptığı ve zarf çeşitleri içerisinde yer alan bu ürünler, oldukça uygun fiyatlara sahiptir ve ekonomiktir.  Panasonic Muadil Toner

Whatsapp
SEO