Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Canon Muadil Toner

Marka: HP Ürün Kodu: 80012
1.Kalite Muadil TonerUyumluluklar : Canon Satera MF229dw/MF226dn/MF216n/MF224dw/MF222dw1500 sayfa kapasiteYüksek kalite baskı..
59,00TL
Kdv Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Canon Muadil Toner

Lazer yazıcılara hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilmektedir. Okullarda, evlerde, iş yerlerinde çalışma alanlarında, kırtasiyelerde ve birçok farklı alanda lazer yazıcılar aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak her lazer yazıcının baskı yapabilmesini sağlayan tonerleri bulunmaktadır. Toner içerisinde toz mürekkep barındırmakta ve baskı sırasında bu toz mürekkebi, ilgili alana püskürtmektedir. Eğer toner içerisinde bulunan toz mürekkep, azalır ya da biterse baskı yapılamamaya başlamaktadır. Baskının kalitesinin düşmemesi için mutlaka tonerin değiştirilmesi gerekir. Bu noktada da ilgili markanın ürünlerine ulaşamama ya da çok yüksek fiyatlar gibi durumlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Yaşanan bu olumsuz durumların ortadan kaldırılması için muadil ürünler üretilmiştir. Canon muadil toner, tüm Canon lazer yazıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışmakta ve profesyonel bir baskı sağlamaktadır.

Yüksek Kalite ve Profesyonel Sonuçlar

Piridex tarafından kullanıcılara sunulan muadil toner tamamı ile birinci sınıf kalitededir ve daha önce herhangi bir şekilde açılmamış ve kullanılmamıştır. Canon muadil toner her zaman en kusursuz sonuçların ortaya çıkarılmasına olanak tanımaktadır. Muadili olduğu ürün kadar kaliteli baskı imkanı sağlamakta ve son derece uzun bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu sayede çoklu olarak yapılacak baskılarda dahi en kusursuz sonuçları ortaya koymaktadır. Gerek uygun fiyatları ile gerekse de sağladıkları kaliteli baskı seçenekleri ile her zaman en yüksek kullanıcı memnuniyeti oranları elde edilmektedir.  Atıştırmalıklar

Whatsapp
SEO