Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Asma Kilit ve Kapı Kilidi

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Asma Kilit ve Kapı Kilidi

Kilit çeşitleri, elektrikli el aletleri, metre ve ölçüm aletleri, hortum, makaralar, sulama sistemleri, takım çantası ve aletler, el aletleri, kapı ve pencere malzemeleri ve bunlar gibi birçok eşyaya hırdavat adı verilmektedir. Hırdavatlar genellikle inşaat, tamir gibi alanlarda kullanılan eşyalardır ve her çeşit hırdavat ürünü, ev ve iş yerlerinde önemli görevler üstlenmektedir.

Asma kilit ve kapı kilitleri; ev, iş yerleri, okul, kişisel dolaplar veya çekmeceler, odalar gibi çoğu yerde kullanılan hırdavat kategorisine ait araç gereçlerdendir. Asma kilitler, manuel bir kilitleme yöntemidir. Kilitlemek istediğimiz bir yeri, kilit yaptırmayla uğraşmadan asma kilitle kilitleyebilmekteyiz. Asma kilidi aktif hale getirmek için tek gereken, kilitleyeceğimiz yerde kilit yapılması istenen kısmı kapatan iki halka bulunmasıdır. Asma kilitler bu ikili halkalardan geçirilip hemen kullanılabilmektedir.

Kapılar, pencereler, çekmeceler, dolaplar, defterler, kitaplar vs. istediğimiz çoğu ürünü asma kilit ile kilitlemek mümkündür. Her boy ve ihtiyaçta asma kilit nalburlar ve internet sitelerinde bulunmaktadır.

Kapı kilitleri ise güvenliğimiz için bulunduğumuz ortamdaki en önemli ihtiyaçtır. Kapı kilitlerinin asma kilitlerden farkı, kilidin mekanizmasının kapının iki halkaya tutturulmaması ve kilit mekanizmasının kapı içine gömülü olarak yapılmasıdır. Kapı kilitlerini, evlerimizin dış kapılarına, oda ve tuvalet kapılarına, apartman ve iş yerleri kapılarına yaptırmak günümüzde zorunlu bir ihtiyaçtır.

Piridex.com sizler için en güvenli, kaliteli ve hesaplı asma kilit ve kapı kilidi çeşitlerini derlemiştir. Asma kilit ve kapı kilidi ihtiyaçlarınızı piridex.com adresinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Faks Kağıdı Ruloları

Whatsapp
SEO