Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Beyaz Etiketler

Marka: KRAF Ürün Kodu: 2525792
1 Ruloda 600 adet etiket12 Ruloluk paket ambalajındaBeyaz renkÇizgiliTüm yüzeylerde kullanılabilir..
76,70TL
Kdv Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Beyaz Etiketler

Gönderi ve paketlemeürünleri; evlerimizde, ofislerde, kargolarda ihtiyaç duyduğumuz malzemelerdir. Belirli bir adrese, belirli ürünler gönderme işlemine gönderi denmektedir. Gönderi gönderme işlemlerinde ise öncelikle sağlam bir paketleme yapmamız gerekmektedir. Paketleme işlemini yapmamız için de belli ürünlere ihtiyaç duymaktayız.

Beyaz etiketler ise bu belli ürünlerden biridir. Beyaz etiketlere yazıcılar ve mürekkepler aracılığı ile istediğimiz yazabilmekteyiz. Bu da yazımızın silinmemesini garanti edecektir. Gönderi ve paketleme esnasında normal kalemle yazdığımız adres veya notlar silinebilmektedir, bu durumda gönderimizin ulaşmamasına veya kaybolmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda yapışkanlı olduğundan kaybolma ve gönderilememe durumlarının en aza indirgenmesini sağlayacaktır.

Bu tür kaybolma veya adrese ulaşmama durumlarına çözüm olarak beyaz etiketler geliştirilmiştir. Beyaz etiketler; 210mm x 149.5mm, 210mm x 297mm, 99mm x 38mm, 105mm x 148.5mm ve bunun gibi birçok boyutlarda, her gönderi ve pakete uygun beyaz etiket bulunmaktadır. Miktar olarak da yirmili, otuzlu, kırklı, yüzlü, binli gibi ihtiyaç olunan ve istenilen miktarda satılıp, satın alınabilir

Beyaz etiketler çoğunlukla kargo firmalarında kullanılmaktadır fakat kişisel olarak da kullanımı mümkündür. Beyaz etiketlerde istenilen özellikler ise; mürekkebinin dağılmaması, yapışkanının kaliteli olması, yırtılmaması, dayanıklı olması, hesaplı olması ve istenilen her boyutuna ulaşılabilmesidir.

Piridex.com sizler için en kaliteli, hesaplı, dayanıklı ve güvenilir beyaz etiket ürünlerini derlemiştir. En iyi beyaz etiket ürünlerini piridex.com adresinden güvenle temin edebilirsiniz Fotokopi Kağıtları

 

 

 

Whatsapp
SEO