Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Alet Takım Çantası

Marka: AKYÜZLER HIRDAVAT Ürün Kodu: 2525510
Ürün Ölçüleri 410 MM *209 MM*195 MMPolipropilen malzemeTüm kullanım alanları için uygunSert plastik ..
94,40TL
Kdv Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Alet Takım Çantası

Kilit çeşitleri, elektrikli el aletleri, metre ve ölçüm aletleri, hortum, makaralar, sulama sistemleri,alet takım çantaları, el aletleri, kapı ve pencere malzemeleri ve bunlar gibi birçok eşyaya hırdavat adı verilmektedir. Hırdavatlar genellikle inşaat, tamir gibi alanlarda kullanılan eşyalardır ve her çeşit hırdavat ürünü, ev ve iş yerlerinde önemli görevler üstlenmektedir.

Alet takım çantaları, içinde tamir malzemeleri bulunan çantalardır. Genellikle her ortamda, evde, iş yerlerinde bulunmaktadırlar. Alet takım çantalarının içlerinde; tornavida, pense, vida, çivi, dübel, hortum kelepçeleri, maket bıçağı, marangoz kalemi, yapıştırıcı, hortum ucu, çekiç vb. ürünler bulunmaktadır.

Alet takım çantaları büyük ve küçük olarak tasarlanabilmektedir. Küçük boyutta olan alet takım çantaları, evlerde bulunmakta ve ihtiyaç dâhilinde kullanılmaktadır. Büyük boyuttaki alet takım çantaları ise tamirciler tarafında her gün aktif olarak kullanılmaktadır. Alet takım çantalarının içinde tamir işine yarayacak her türlü araç gereç bulunduğundan birçok ihtiyacı yerine getirebilmektedir.

Alet takım çantalarında aranan özellikler; minimal olarak içinde işe yarayabilecek ve gereken çoğu eşyayı bulundurması, hesaplı olması, dayanıklı olması, kaliteli olması ve kolay taşınabilir olmasıdır. Alet takım çantaları, nalburlardan ve internet sitelerinden temin edilebilmektedir. Fakat çok çeşit ve hesaplılık açısından internetten satın alınması daha çok tercih edilmektedir.

Piridex.com sizler için birçok çeşitte, kalitede, uygun fiyatta ve uzun ömürlü alet takım çantası ürünlerini derlemiştir. Alet takım çantası ihtiyaçlarınızı piridex.com adresinden istediğiniz özelliklerde ve fiyatlarda güvenle temin edebilirsiniz. Elektrikli Süpürge

 

 

Whatsapp
SEO