Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ampuller

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ampuller

İnsan yaşamı için önemli olan birçok gereksinim bulunmaktadır. Bunların başındafizyolojik gereksinimler gelmektedir. Bunlar, nefes alma, yemek yeme, su içme ve uyku gibi gereksinimlerdir. Fizyolojik gereksinimlerin bazılarını sağlayabilmek için özellikle yemek yemek için bir ısıtıcıya ihtiyaç duyulur. Isıtıcı için gerekli olan şeylerden biri de elektriktir. Elektrik, insan yaşamı için önemli bir unsurdur. Elektrik olmadan hiçbir alet çalışamaz. Elektriksiz bir yaşam mümkün değildir. Elektronik aletler, buzdolapları gibi temel yaşam unsurları için elektrik olmazsa olmazdır. Kışın ısınmak için kullandığımız ısıtıcılar, yazın serinlemek için kullandığımız soğutucular, araba, metro, otobüs gibi ulaşım araçları, uçaklar, gemiler, teleferik ve daha birçokları elektrik ile çalışır. Elektrik olmadığında yaşam durur.

Geceleri yollara kurulan aydınlatıcılar sayesinde faaliyetlerimizi gerçekleştirebiliriz. Gece yolculukları için kullanılan araba farları da kaza geçirme riskini azaltır.

Aydınlatma ürünleri içerisinde bulunanampuller, floresanlar, led lambalar, el fenerleri, projektörler, park ve bahçe armatürleri, spotlar ve paneller bulunmaktadır. Bu örneklerden biri olan ampuller, ortamı ışıklandıran, şekilleri genellikle armut biçiminde olan aydınlatma türlerinden biridir. Uzaktan kumandalı renk değiştiren, beyaz ışık yayan enerji tasarrufu sağlayan, sarı ışık yayan, kablosuz anahtarlı, geceleri karanlıktan korkanlar ve işlerini gece yapanlar için kullanılan gece lambaları/ampulleri gibi çeşitli ampul kategorileri bulunmaktadır.

Piridex.com iç ve dış mekânlarınız için tercih edeceğiniz ampulleri ve çeşitlerini müşterilerine hesaplı fiyatlarla sunar.  Klavyeler

Whatsapp
SEO