Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Paspas

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 

Paspas

Temiz olmak arınmış olmak demektir. Sağlığımıza zarar verecek mikroplar ve çeşitli organizmalardan arınmak için temizliğe ihtiyaç duyarız. Pandemi süreciyle birlikte evde kalma politikası temiz olma gereksinimini arttırmıştır. Odaları sıklıkla havalandırmak rutinleşmiş, günlük ev temizlikleri artmıştır. Bazı insanlarda ise bu takıntı haline gelmiştir. Market ve pazar alışverişi sonrası eve gelen gıdaların temizliği için meyve ve sebzeler beyaz sabun, karbonat gibi malzemelerle yıkanmaya başlanmış; paketli gıdalarda dahi örneğin, çikolata paketleri beyaz sabun ile temizlenip yenmeye hazır hale getirilmiştir. Haliyle alışveriş poşetlerinin temizliği de söz konusu hale gelmiştir. Hal böyle olunca temizlik ürünlerinde de çeşitlilik artmıştır.

Temizlik ürünleri içerisinde, paspasları, çöp torbalarını, oda kokularını, dezenfektanları, tuvalet ve mutfak temizleyicilerini, çeşitli yüzey temizleyicilerini, eldivenleri, çamaşır sularını vb. görmekteyiz.

Çeşitlerine bakarsak kullanım alanlarına göre; banyo, kapı önü ve temizlik için kullanılan paspaslar olarak kategorilere ayrılır. Örneklerden anlaşılacağı üzere paspaslar hem ayakkabılarla birlikte dışarıdan gelen tozları hapsetmesi için kullanılır. Hem iç mekanlarda özelikle banyolarda halı görevini yerine getirmek için kullanılır hem de sopa şeklindeki ürünlerin ucuna takılarak zemin temizliği için kullanılır. Her evin vazgeçilmezi olan bu ürün tüketiciler nezdinde alım oranı en yüksek ve tercih edilen bir üründür.

Piridex.com kaliteden ödün vermeyecek tarzdaki paspaslarını, uygun fiyatlı olarak ve müşteri memnuniyetini esas alarak siz değerli müşterilerine sunar.  Notebook ve Sırt Çantaları

Whatsapp
SEO