Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonksiyonel Dosyalar

Marka: ESSELTE Ürün Kodu: 20031
      Tek tarafta 8, arkalı önlü 16 kartvizit için      A4 boyutunda     PP     Uluslararası standartta delikli     Tüm standart klasör ve dosyalarla kullanılabilir...
53,10TL
Kdv Hariç:45,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Fonksiyonel Dosyalar

İş yerlerinde, kurumlarda ve okullarda resmi evrak ve belgelerin kaybolmaması ve muhafaza edilmesi için çeşitli dosyalara ihtiyaç duyulur. Bu dosyalar sınıflandırılırken farklı model, boyut ve tipte dosyalar seçilmektedir. Dosya seçiminde, kullanılacak olduğu işin özelliği ve alanı son derece mühimdir. Fonksiyonel dosyalar, kullanıldıkları alana göre işlevsel özellikler gösterip sınıflandırma ve muhafaza açısından önemli bir yer teşkil etmektedir.

Fonksiyonel dosyalar denilince pek çok türde dosya sayılabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse; yarım veya tam kapak karton dosyalar, sırttan sıkıştırmalı dosyalar,çıtçıtlı dosyalar,körüklü dosyalar, yaylı ve cırtlı dosyalar sayılabilir. Bu ürünler isteğe göre seçilebilir ancak önemli olan kaliteli ve dayanıklı bir şekilde uzun süreli kullanım ömrü sunanların tercih edilmesidir.

Farklı boyutta kağıtlar ve evraklar için üretilmiş olan farklı türde fonksiyonel dosyalar mevcuttur. Yani A3, A4 ve A5 kağıtlar için üretilmiş, değişik renklerde, içine kalem ve CD konulabilen pek çok türde fonksiyonel dosya bulunmaktadır. Bu dosyaların en büyük işlevi, içinde bulunan malzemelerin ve evrakların zarar görmeden muhafaza edilebilmesidir.

Fonksiyonel dosyalar; evrakların yerli yerinde oluşu, düzgün ve sistematik bir şekilde bir araya getirilmiş olması sebepleriyle etkin bir kullanım sağlar. Aynı zamanda ferah bir çalışma ortamının sağlanmasına zemin hazırlar. Piridex.com kalitesiyle istediğiniz türde dosyaya kavuşabilir; önemlievraklarınızı ve belgelerinizi huzur ve güven içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Bisküvi ve Kekler

  

Whatsapp
SEO