Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kalemtıraşlar

Marka: AKAR KIRTASİYE Ürün Kodu: 20234
Uzun ömürlü keskin bıçak Dayanıklı metal gövde Dikdörtgen yapı Ekonomik fiyat..
2,59TL
Kdv Hariç:2,40TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kalemtıraşlar

Kalemtıraşlar, hem kişisel hem de şirket için kullanımı mümkün olan, kurşun kalemler için önemli gereçlerdir. Özellikle basit yapılarıyla birlikte pek önemsenmeyen ürünler, ihtiyaç duyulduğunda sizlere yardımcı olur. Bir parça keskin demir ve yapılan montajlama vidasıyla çalışan ürünler, ofislerde büyük faydalar ortaya çıkarır. Özellikle çizim yapılan alanlarda, kalem ucunun körelmesi hâlinde kullanılır.

Masaüstü kalemtıraşlar, uzun soluklu kullanım ürünleridir. Dayanıklı yapılarıyla birlikte körelme meydana getirmezler. Özellikle kurşun kalemlerin uçlarını daha net ve görünür duruma getirmek adına kullanımları sıklıkla yapılır. Ürünlerin hediyelik eşya, ofis eşyası ya da kişisel nedenlerle kullanılması mümkündür. Farklı boyutlar ve giriş sayısı sayesinde, ihtiyaç duyulan türde ve toplu bir şekilde tedarik edilmesi oldukça kolaydır.

Kalemtıraş Modelleri

Kalemtıraşlar, kolay kullanım ürünleridir. Herhangi bir yer kaplama durumları olmadığı için, ofis içerisinde her an masa üzerinde bulunabilirler. Bu süreçte özellikle genel ihtiyaçları karşılayan modelleri ve yapıları mevcuttur. Yapısal olarak plastik ya da demir olarak üretilmektedirler. Bu süreç içerisinde işletmeler ya da kurumlar uygun olanlarını tercih edebilirler.

Kişisel olarak kullanmak adına alınabilecek olan ürün modelleri de mevcuttur. Kalemtıraşlar, kolay zarar görmeyen ve kurşun kalem kullanımını en iyi hâle getiren ürünlerdir. Bu nedenle işletmeler ve kurumlar içerisinde sıklıkla kullanılır. piridex.com üzerinden en uygun koşullarla ulaşıp satın alabileceğiniz ürünler, uzun süreli kullanım açısından son derece faydalıdır.  Kahve Makineleri

Whatsapp
SEO