Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Flipchart Kağıdı

Marka: AKAR KIRTASİYE Ürün Kodu: 20254
64x90 cm ölçüPerforelli sistem ile kolay kağıt değişimi80 gr kağıtToplantı sunum vs. şeyler için ideal..
590,00TL
Kdv Hariç:500,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Flipchart Kağıdı

Flipchart kağıdı; genellikle sunum, toplantı yapılırken veya eğitim amaçlı bir konu anlatılırken kullanılan ve bir tahtaya tutturulan sayfalardan oluşur. Daha çok ekonomik olduğu için tercih edilmektedir. Hem kağıda hem de kullanılacak olan tahtaya yazabilme imkanı tanıması sayesinde her türlü tahtada kullanılabilir.

Flipchart kağıdı, kolayca bloktan ayrılabilen perforajlı sayfalara sahiptir. Her türden zemine yapışabilmektedir ve yüzeye zarar vermeden çıkarılabilir. Üzerine yazılan kısmın altında bulunan sayfaya veya yapıştırılmış olduğu yüzeye hiçbir şekilde mürekkep geçirmez. Bu özellikleri sayesinde, pek çok ofis ortamında ve eğitim mekanlarında fazlasıyla tercih edilmektedir. Kullanan kişiler tarafından uygun ve dayanıklı bir ürün olarak görülmekte; yöneticiler tarafından da ekonomik oluşu sebebiyle yoğun ilgi gösterilmektedir.

Flipchart kağıdı, tüm Flipchart panolara uygun bir şekilde üretilmekte ve kullanılabilmektedir. Pratik kullanımı ve hızlı geçiş sağlaması nedeniyle son derece işlevsel bir ürün çeşididir. Yazıyı arkaya geçirmemesi herhangi bir sunum sırasında sunum yapan kişinin rahat hareket etmesini sağlamaktadır.

Flipchart kağıdı, isteğe göre çeşitli adetlerde ve büyüklüklerde satın alınabilir. Böyle bir ürün alındığı takdirde memnun kalınacağından emin olunabilir. Ofis ve eğitim araç gereçleri arasında en çok tercihedilen ürünler arasındadır. Dayanıklı ve kaliteli olması nedeniyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Siz de böyle bir ürün almak istediğinizde Piridex.com sitesini inceleyebilir; istediğiniz kaliteli ürünü uygun koşullarla satın almaya rahatlıkla karar verebilirsiniz. Plastik Bardaklar

 

 

Whatsapp
SEO