Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Laminasyon Filmleri

Marka: KRAF Ürün Kodu: 252500
Rot  Laminasyon Filmi 125 Mikron A4 100 AdetKimlik, ehliyet ve güvenlik kartları gibi eşyaların kaplanmasında kullanılır. Laminasyon filmi bu eşyaların deforme olmasına ve zarar göresine engel olur.Laminasyon makinenizin Laminasyon filmi ihtiyacını karşılamak için Piridex .com’u tercih edin, av..
265,50TL
Kdv Hariç:225,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Laminasyon Filmleri

Isı ve basınç yardımıyla birbirinden farklı olan yüzeylerin değişik baskı ve yapıştırma yöntemleriyle bir araya getirilerek tek bir katman halinde kullanılması işlemine laminasyon, laminasyon sırasında kullanılan malzemelere laminasyon filmleri denilmektedir. Laminasyon işlemiyle birlikte herhangi bir amaçla kullanılacak olan kağıdın daha dayanıklı bir hal alması sağlanmaktadır. Böylece kağıt istenilen formda daha uzun süreli bir kullanım imkanı sunar.

Laminasyon genel olarak; paketleme sırasında, kitap kapaklarında, broşür, kartvizit ve kitap ayracı oluşturulurken kullanılmaktadır.Bir başka deyişle, basılması planlananmateryalin üzerineuygulanan en son işlemdir. Laminasyon filmleri, kağıtların ve sayfaların yırtılmasını engeller veonların daha sağlam bir halde olmasını sağlar.Suya, neme ve lekelere karşı daha dayanıklı bir kullanım olanağı sunar.

Laminasyon filmleri, isteğe göre kalın veya ince olarak uygulanabilmektedir. Bu uygulanılacak olan yüzeyin türüne ve çeşidine göre değişebilmektedir. Laminasyon işlemi gerçekleştirildikten sonra laminasyon uygulanan yüzeylerin belli bir süre dinlendirilmesi tavsiye edilir. Böylece yapılmış olan işlemden daha fazla verim elde edilmektedir.

Laminasyon, sıcak ve soğuk olmak üzere iki şekilde uygulanır. Sıcak laminasyon, genellikle 2 şerit halinde uygulanır. Dokunulduğunda ele yapışmayan ve kuru bir yapıştırıcı vasıtasıyla yapılır. Soğuk laminasyon, kağıdın tek bir yüzeyine uygulanır. Isıya karşı hassasiyet gösteren yüzeylerde tercih edilmektedir. İstenilen türde ve ölçektelaminasyon filmleri, Piridex.com kalitesiyle siz müşterilerimizin beğenisine güvenle sunulmaktadır. Kullan At Tabaklar

 

 

 

Whatsapp
SEO