Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ağ ve Güvenlik Ürünleri

Marka: LEITZ Ürün Kodu: 80010
Leitz Complete İpad İçin Standlı KılıfiPad için kullanışlı, ergonomik standlı korumaBu sert kılıf iPad'inizin arka kısmını korur ve cihazınıza stil sahibi, sportif bir görünüm sağlar.Ayrıca, entegre standı izleme ve yazma işlemi için en mükemmel açıyı sağlar.iPad'inizi Complete serisiyle tamamlayın!..
70,80TL
Kdv Hariç:60,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Ağ ve Güvenlik Ürünleri

Geçtiğimiz günlerin en çok ses getiren konusu WhatsApp isimli çevrimiçi mesajlaşma uygulamasının AB ülkeleri vatandaşları dışındaki kullanıcılarına getirdiği yeni gizlilik sözleşmesi oldu. Bu konu yalnızca ülkemizde değil bütün dünyada tepkilere neden olmakla beraber teknolojinin en büyük sorunlarında birini aklımıza getirdi: Ne kadar güvendeyiz?

Teknolojinin hayatımızın bu kadar içinde olduğu bu dönemlerde bilgilerimizi paylaşmak, farklı sosyal mecralarda yayınlar yapmak, yapılan yayınları izlemek, ya da herhangi bir bilgi aktarımı yapmak çok sıradan hatta mecburiyet haline geldi. Ancak bu kadar internet ortamında kendimiz ve çevremiz hakkında bu kadar çok özel veri paylaşmamız ister istemez o bilgileri 3.kişi ve cihazlarla da paylaşmak anlamına gelebilir. Günümüzde neredeyse insan hakları kadar öneli hale gelen dijital gizlilik haklarının ne kadar gözetildiği konusunda endişelerimiz ağ ve güvenlik ürünleri ile son buluyor. İnternetten yaptığımız paylaşımları ve her türlü aktarımı zararlı yazılım ve kişilerden koruyan ağ ve güvenlik ürünleri hayatımızın en önemli parçalarından bir olmaya doğru hızla ilerliyor.

Yalnız bu ürünleri de alırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bu ürünleri kullanmak demek yaptığımız herhangi bir bilgi paylaşımını denetlemek için 3. Bir yazılıma izin vermek demek. Bu yüzden ağ ve güvenlik ürünleri için doğru adreslere başvurmalısınız. Piridex.com size ağ ve güvenlik ürünleri konusunda yüksek güven, uygun fiyat ve kalite üçlemesinde en iyi tercihleri sunuyor. Ofis Kitaplıkları

Whatsapp
SEO