Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Etiket Makinesi

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Etiket Makinesi

Ofis cihazları, ofislerde çalışmamızı kolaylaştıran ve çalışmamızı verimli hale getiren araç gereçlerdir. Ofis cihazları çoğu ofiste bulunan hatta bulunması gereken cihazlardır. Ofis cihazları içerisinde bir ofiste lazım olacak temel araç gereçlerin çoğu mevcuttur. Ofis cihazları kategorisinde; barkod okuyucular, ciltleme makineleri, elektrikli süpürge, etiket makinesi, kağıt kesme makinesi, hesap makineleri, kağıt imha makineleri, kesintisiz güç kaynakları, laminasyon makineleri, para sayma ve kontrol ürünleri, tarayıcı, televizyon bulunmaktadır. Bu cihazlar gün için pek çok kez ofislerde kullanılmakta ve her ofise gerekmektedir.

Etiket makinesi, etiket basmak için kullanılan makinedir. Etiket makinesinin en önemli özelliği üstüne basılan ürün için elle yazımdan daha uzun ömürlü olarak basılan yerde kalmasıdır. Etiket makinesi elle yazmaya kıyasla zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Etiket makinesinin tercih edilme sebepleri ise; basım hızının yüksek olması, mürekkep akma durumu söz konusu değildir, baskı kalitesi çok yüksektir ve maliyetinin düşük olmasıdır. Bu sebepler göz önüne alındığında etiket makinesi kullanmak çok mantıklı bir sebep haline gelmektedir.

Etiket makinelerinde dikkat edilmesi gerekenler ise; uzun veya kısa etiketli olarak seçeneklerinin bulunması, çeşitli etiket boyutlarında çıktı verebilmesi, etiket dayanıklılığı, baskı hızı, etiket ömrü, yazıcının yazılımı gibi hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Piridex.com sizler için en kaliteli, hesaplı,dayanıklı, garantisi bulunan etiket makinesi ürünlerini derlemiştir. Her türlü etiket makinesi ihtiyacınıza piridex.com adresinden ulaşıp güvenle temin edebilirsiniz. Palet Streç Film

 

 

 

 

 

Whatsapp
SEO