Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Barkod ve Etiket Yazıcı

Marka: WAX Ürün Kodu: 70011
Wax ribon110 mm (11 CM )  genişlik300 Metre uzunlukSiyah renk baskıKuşe etiketlerde baskı için ideal ve ekonomik çözüm..
59,00TL
Kdv Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Barkod ve Etiket Yazıcı

Yazıcılar, dijital ortamda gördüğümüz bir yazıyı kağıda işlememizi sağlayan teknolojik aletlerdir. Dijitalleşen dünyada yazıcılar her gün birçok alanda kullanılmakta ve ihtiyaç duyulmaktadır. İş yerlerinde, okullarda, kırtasiyelerde, fotokopicilerde yazıcı kullanımı sık sık görülmektedir. Yazıcı kullanımı elle yazmaya kıyasla zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Günümüzde sıklıkla kullanılan yazıcı çeşitleri ise; barkod ve etiket yazıcı, lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve nokta vuruşlu yazıcılardır.

Barkod ve etiket yazıcı, etiket ve barkod basmak için kullanılan yazıcılardır. Barkod ve etiket yazıcıların en önemli özelliği üstüne basılan ürün için elle yazımdan daha uzun ömürlü olarak basılan yerde kalmasıdır. Barkod ve etiket yazıcı elle yazmaya kıyasla zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Barkod ve etiket yazıcıların tercih edilme sebepleri ise; basım hızının yüksek olması, mürekkep akma durumu söz konusu değildir, baskı kalitesi çok yüksektir ve maliyetinin düşük olmasıdır. Bu sebepler göz önüne alındığında barkod ve etiket yazıcı kullanmak çok mantıklı bir sebep haline gelmektedir.

Barkod ve etiket yazıcılarında dikkat edilmesi gerekenler ise; uzun veya kısa etiketli olarak seçeneklerinin bulunması, çeşitli etiket boyutlarında çıktı verebilmesi, etiket dayanıklılığı, baskı hızı, etiket ömrü, yazıcının yazılımı gibi hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Piridex.com sizler için en kaliteli, dayanıklı, hesaplı ve garantisi bulunan barkod ve etiket yazıcı ürünlerini derlemiştir. Her türlü barkod ve etiket yazıcı ihtiyacınızı Piridex.com adresinden güvenle temin edip, farklı fiyat ve çeşitlerden istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Whatsapp
SEO