Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Yazıcılar, dijital ortamda gördüğümüz bir yazıyı kağıda işlememizi sağlayan teknolojik aletlerdir. Dijitalleşen dünyada yazıcılar her gün birçok alanda kullanılmakta ve ihtiyaç duyulmaktadır. İş yerlerinde, okullarda, kırtasiyelerde, fotokopicilerde yazıcı kullanımı sık sık görülmektedir. Yazıcı kullanımı elle yazmaya kıyasla zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Günümüzde sıklıkla kullanılan yazıcı çeşitleri ise; barkod ve etiket yazıcı, lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve nokta vuruşlu yazıcılardır.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar basım ve yazma işlemini mürekkep püskürterek gerçekleştiren yazıcı türleridir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar kartuş ile çalışan yazıcılardır. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların fiyatları lazer yazıcılara göre daha hesaplıdır. Fakat burada dezavantaj olan nokta kartuş fiyatlarının pahalı olmasıdır.

Mürekkep püskürtmeli yazıcıların basım hızları, lazer yazıcılara göre daha düşüktür fakat ısınma süresi gibi bir süreleri olmadığından direk basıma başlamaktadır. Aynı zamanda yüksek görüntü kalitesine sahip basımlar gerçekleştirmektedir.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda aranan en önemli özellikler; mürekkebinin kaliteli olması ve bulaşma ve dağılma yapmaması, basım hızının iyi olması, görüntü kalitesinin iyi olması, sessiz olması, kartuşunun uzun süre dayanması, kartuşlarının hesaplı olması, yazının garantisi olmasıdır.

Piridex.com sizler için en kaliteli, yüksek basım hızına sahip, dayanıklı, hesaplı ve garantisi bulunan mürekkep püskürtmeli yazıcı ürünlerini derlemiştir. Her türlü mürekkep püskürtmeli yazıcı ihtiyacınızı Piridex.com adresinden güvenle temin edip, farklı fiyat ve çeşitlerden istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

 

 

Whatsapp
SEO