Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yüzey Dezenfektanları

Marka: PROSON KİMYA Ürün Kodu: 252583
Proson Mobıly Ahşap Yüzey Temizleyici 5 LProson Ahşap Temizleyici 5 L eviniz ve ofisinizdeki tüm ahşap yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşaplarınızda biriken kir ve tozu ekstra güç ve zaman harcamadan söküp atar. Döşemelerinizde ve mobilyalarınızda kullanılan malzemenin doğal görüntüsünü bo..
100,30TL
Kdv Hariç:85,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Yüzey Dezenfektanları

Yüzey dezenfektanları, kullanıldığı yüzeyi dezenfekte eden, mikroplardan arındıran ürünlerdir. Yüzey dezenfektanlarını temizlediğimiz çoğu yerde kullanmak mümkündür. Yüzey dezenfektanı kullandığımız bölgeler büyük bir oranda mikroplardan arınır ve hijyenik bir alana dönüşür.

Yüzey dezenfektanı; tezgahlarda, masalarda, yer silmede kullanılır. Temizlik yaparken yüzey dezenfektanı kullanmak temizliğimizi daha verimli bir hale getirir. Yüzey dezenfektanları evlerde kullanıldığı kadar, iş yerleri, okullar ve restoranlarda da kullanılmaktadır. Bu tür alanlarda her gün farklı farklı insanlar bulunduğundan dolayı mikrop oranı da yüksektir. Bu yüzden insan fazlalığı olan yerlerde yüzey dezenfektanları sıkça kullanılır.

Tuvaletler ise en fazla barındıran alanlar olduğundan dolayı yüzey dezenfektanına en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Tuvaletler ne kadar temizlense de dışkı artıkları yüksek derecede mikrop içerdiğinden bu tür alanları yüzey dezenfektanı ile dezenfekte etmek mutlaka çok yarar sağlayacaktır.

Özellikle okul tuvaletlerinde çocuklarımızın sağlığı için yüzey dezenfektanı kullanımı çok yaygındır. Okul tuvaletleri mikrobun ve hastalıkların en çok bulunduğu yerlerden biridir bu yüzden bu alanlarda mutlaka yüzey dezenfektanı kullanılması gerekmektedir.

Yüzey dezenfektanında aranılan en büyük özellik ise mikropları büyük ölçüde yok etmesidir. Mikropları öldürmeyen bir yüzey dezenfektanının kullanılmasına da gerek olmamaktadır. Aynı zamanda kaliteli ve tasarruflu olması da aranılan özellikler arasında yer almaktadır.

Piridex.com olarak sizler için en kaliteli, hijyenik ve işe yarayan yüzey dezenfektanlarını sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız. Aradığınız yüzey dezenfektanlarını piridex.com adresinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Whatsapp
SEO