Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Leke Çıkarıcı

Marka: PROSON KİMYA Ürün Kodu: 2525780
Tüm yüzeylerde mükemmel çözümİçerdiği etkin formül sayesinde en etkili çözümMobilyadan kıyafete kadar ağır lekelerin kalıcı temizliğiEn çok satılan ürün750 Ml özel ambalajında..
55,46TL
Kdv Hariç:47,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Leke Çıkarıcı

Leke çıkarıcı kullanımı, çamaşırlardaki zorlu, çıkmayan lekeleri kolay bir şekilde arındırmak için ve derinlemesine hijyen sağlanması için kullanılır. Toz ya da sıvı olabilen leke çıkarıcılar içerdiği maddelerin yapılarına, lekenin türüne ve lekenin çıkartılacağı kumaşa göre  çeşitli şekillerde kullanılır. Uygulaması oldukça pratik olan bu ürünlerin kullanımı da çok pratiktir.

Leke çıkarıcı kullanırken şunlara dikkat etmeniz daha iyi bir sonuç almanıza yardımcı olur:

  • Leke çıkarıcıyı kullanırken işlem öncesinde leke çıkarıcının türünü çamaşır çeşidine ve leke tipine göre belirlemeniz gerekmektedir.
  • Çamaşır üzerinde metal, çıt çıt, fermuar, düğme gibi benzeri bölümler varsa suda bekletme işlemini uygulamayın.
  • Leke çıkarma işlemini uygulamadan önce çamaşırın görünmeyen bir bölgesinde ne gibi etkisi olduğunu anlamak için deneme yapın.
  • Elde yıkama işleminde eğer leke çıkarıcıtercih ettiyseniz iyice durulandığınızdan emin olun.
  • Yün, ipek kaplanmış tekstil gibi bazı özel kumaş dokularda özel olarak formülize edilen ve hassas kumaşlara özel leke çıkarıcı ürünler tercih edin.
  • Islatmış olduğunuz ya daleke çıkarıcıile işleme tabi tutulan kumaş ya da çamaşırlarınızı iyi şekilde durulama işlemi yapmadan güneş altında veya sıcak kaynaklara direkt olarak maruz bırakmayın. 

 

Leke çıkarıcı dendiğinde de akla gelen ilk yer Piridex.com. Çeşit çeşit ürünler bulunan piridex.com’da kaliteli ve istediğiniz kumaşa özel leke çıkarıcıyı bulabilirsiniz. Memnun kalacağınızdan emin olmakla beraber bu sitede  fiyatlar çok uygundur.

 

Whatsapp
SEO