Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yüzey Dezenfektanları

Marka: OFFER KİMYA Ürün Kodu: 2525756
Cihaz ile kullanıma uygun%75 alkol oranıTüm yüzeylerde kullanılabilirKullanmadan önce ürünün arka yüzünde bulunan açıklama kısmını okuyunuz..
177,00TL
Kdv Hariç:150,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Yüzey Dezenfektanları

Temizlik denilince aklımıza pek çok ürün gelmektedir. Özellikle hastalıklardan, virüs ve bakterilerden korunmak için en güvenilir şeylerden biri dezenfektanlardır. Dezenfektanlar, hijyenin özellikle etkili olduğu bu günlerde insan sağlığı için önemli bir unsurdur ve birçok çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında gelen dezenfektanlardan biri de yüzey dezenfektanlarıdır. Yüzey dezenfektanları,mikroorganizmaları kolayca öldürebilecek bir yapıya sahiptir. Dezenfektanlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterir. Yüzey dezenfektanları da özellikle banyo, mutfak ve çeşitli yüzey temizliklerinde kullanılmaktadır.  Diğer dezenfektanlardan farklı olarak daha güçlü bileşenlere sahiptir. İçerdiği güçlü bileşenler sayesinde daha etkili bir temizlik imkânı sunar.

Dezenfektan alırken dikkat edilmesi gerek bazı özellikler vardır. Bu özelliklere dikkat ederek alışveriş yapılmalıdır. Dezenfektanların koruma alanı geniş olmalıdır. Hem bakterilere hem de virüslere karşı aynı anda etki etmelidir. Bunun yanı sıra tahriş edici bir özelliğe sahip olmamalıdır. Bu sebeple, yüzey dezenfektanları dermatolojik açıdan test edilmiş olmalıdır. Dikkat edilmediği takdirde insan sağlığına birçok zararı olabilir. Her ne kadar dezenfektanlarda insan sağlığı ön planda tutulsa da, güzel kokulu ürünler de olmalıdır. 

Dezenfektanlar kalitesiz olduğunda pek çok sorun ortaya çıkabilir. Yüzeyleri yeteri kadar temizlemeyebilir. İnsan sağlığına zarar verebilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için en kaliteli ürünleri seçmek gerekir.Bu açıdanPiridex.com size birçok dezenfektan çeşidi sunar. Siz de sağlığınız için en uygun ve kalite ürünlere ulaşabilir, uygun fiyatlı ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

 

 

Whatsapp
SEO