Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Klozet Kapak Örtüsü ve Dispenseri

Marka: SAF KAĞIT Ürün Kodu: 2525836
Tek katlı beyazPaket içi 250 adetİşyeri, okul, ev, ofis vb. yerler için uygundur44x37 cm ebatlar..
70,20TL
Kdv Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Klozet Kapak Örtüsü ve Dispanseri

Tuvaletler ne kadar temizlenirse temizlensin diğer kapalı yerlere kıyasla daha çok mikrop barındırır. Özellikle ofis ve iş yerleri gibi toplu kullanıma açık olan tuvaletler hangi temizlik malzemesi ile temizlenirse temizlensin hiç bir zaman tam anlamıyla hijyenik olmaz. Bu nedenle klozet kapak örtüleri ve dispanserleri icat edilmiştir.

Klozet kapak örtülerikâğıttanya da naylondan üretilen tek kullanımlık ürünlerdir.  Klozetin kapağını örter böylelikle ten temasını ortadan kaldırır.

Tek kullanımlık bu örtüler sayesinde kirli olan tuvaletleri kullanma sorunu ortadan kaldırır, mikropların yayılma hızı büyük oranda azaltılmış olur.

Klozet kapağı örtüsü vedispanseriniPiridex.com üzerinden satın alabilirsiniz. Müşterilerinin ya da çalışanlarının sağlığına önem veren her şirkette hepsinde muhakkak klozet kapak örtüsü ve Dispanseri bulunur.

Duvara monte halde bulunan klozet kapak örtüsü dispanserinin içinde tek kullanımlık kapak örtüleri bulunur. Kişi kullanacağı zaman bu örtüyü klozetin üzerine yerleştirir. Kullanım sonrasında sifon çekilmesiyle klozet kapak örtüsü el değdirmeden klozetin içine gider. Suda eriyen yapıda oldukları için herhangi bir sorun teşkil etmezler. Kağıt örtüsü sayesinde sık kullanılan klozetler temiz kalır ve hijyen sağlanır.

Klozet kapağı örtüsü kısaca klozetin kapağına temas etmemek için örtülen tek kullanımlık örtüdür.Klozet kapağı örtüsü dispanseri anti bakteriyel olması gerekir. Böyle bir ürünü sitemiz üzerinden klozet kapak örtülerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

 

 

Whatsapp
SEO