Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Temel İhtiyaç Paketleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Temel İhtiyaç Paketleri

İlk kez Ocak ayından Çin de rastlanan ve hızla tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19, yıkıcı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Tüm dünyaya korku salan Covid 19 belirtileri taşıyan insanlar hastanelere akın ediyor. Covid 19 salgını nedeniyle uzmanlar herkesin kendisini sosyal izolasyon içine alması gerektiğini tavsiye ediyor.

Son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan bulaşıcı salgın hastalık Covid 19 nedeniyle temiz ortam yaratmamız gerekiyor. Virüs temiz olmayan ortamlarda yayılıyor. Herkesi etkileyen bu virüsten korunabilmek içintemel ihtiyaçpaketlerinden yararlanabilirsiniz.Her ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri temel ihtiyaç paketleri içerisine yerleştirdik.

Ülkemizde salgına karşı çok önlemler alınmaya başladı en büyük önlem de temizliktir. Ellerinizden tutunda dokunduğunuz her yerin temiz olması sizi hastalıktan koruyacaktır.

Temel ihtiyaç paketlerini satın alırsanız size gerekli olan birçok ürünü koli içerisinde bulursunuz. Sabundan yüzey temizleyicisine kadar birçok ürünün yer aldığı temel ihtiyaç paketleri salgın döneminde sizin eliniz ayağınız olacaktır.

Bir ailenin bir aylık ihtiyaç duyacağı temizlik malzemelerinin yer aldığı setlere temel ihtiyaç paketi denir.Temel ihtiyaç kolisinin içinde sıvı sabundan el sabuna, yüzey temizleyiciden kâğıt havluya kadar birçok ürün vardır. Pirinex.com üzerinden temel ihtiyaç kolilerimizi inceleyebilir sizin için en avantajlı ve uygun olan koliyi seçerek online olarak sipariş verebilirsiniz.Temel ihtiyaç kolilerimizdetam kaliteli ürünlerimiz yer almaktadır.

 

 

Whatsapp
SEO