Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yüzey Dezenfektanları

Marka: OFFER KİMYA Ürün Kodu: 2525756
Cihaz ile kullanıma uygun%75 alkol oranıTüm yüzeylerde kullanılabilirKullanmadan önce ürünün arka yüzünde bulunan açıklama kısmını okuyunuz..
177,00TL
Kdv Hariç:150,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Yüzey Dezenfektanı

Ortamda bulunan mikrop ve bakteriler risk belirtmeye düzeye kadar indirgeme işlemine dezenfeksiyon denir. Yüzey dezenfeksiyonu temiz bir ortam oluşturmak için önemli bir rol oynar.Yüzey Dezenfektanıkimyasal içerikli bir üründür ve dezenfeksiyon işlemi için üretilmiştir. Kimyasal içeriği sayesinde mikroorganizmaları ve bakterileri kolayca öldürür.

Yüzey Dezenfektanı alırken birçok özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Bu özellikler göz önünde bulundurularak alışveriş yapılmalıdır.Yüzey Dezenfektanı toksin içermemeli ve tahriş edici özelliği olmamalı.Yüzey dezenfektanınınsağladığı koruma alanı geniş olmalıdır. Yani bakteri ve virüslere aynı anda etki eden bir dezenfektan olmalıdır.

Yüzey dezenfektanlarınındermatolojik testlerinden geçmiş olması gerekir. Aksi takdirdeyüzey temizleyici ile temas edildiğinde ya da kokusunun solunmasıyla insan sağlığı kolayca zarar görebilir. Zehirlenme ya da cilt tahrişi gibi vakalar gözlemlenebilir.Toksin içermemesi ve tahriş edici özelliği olmaması dışında seçim yaparken kokusuz ya da hoş kokulu ürünler seçebilirsiniz.

Bunların dışında bir diğer dikkat edilmesi gereken unsur yüzey dezenfektanının içerisinde boyayıcı madde bulunmamalıdır. İçerisinde boyayıcı bulunduran dezenfektanlar yüzeyi boyayabilir. Yüzey Dezenfektanıalınırken bu özelliklerine dikkat edilmesi gerekir.

Piyasada birçok dezenfektan çeşidi mevcuttur. Alırken en kaliteli ve sağlığına uygun olan ürünleri tercih etmelisiniz.Ürün kalitesinden söz ettiren piridex.com da birçok çeşit dezenfektan bulunur. En kaliteli ürünleri sayfamızdan inceleyerek size en uygun modeli seçebilirsiniz. Sağlığı tehdit etmeyen ürünlerile tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
SEO